Sempozyum Programı Açıklandı

Sempozyum programı açıklanmıştır. Programa ulaşmak için tıklayınız. (Pdf  |  Flash)

Etkinlikte çalışmalar sunum veya kısa sunum şeklinde sunulacaktır. Programda yer alan sunumlar için 20 dakika (15+5 dk), kısa sunumlara içinse, 5 dakika süre verilecektir. Sunumların yapılacağı salonlarda projeksiyon cihazı ve laptop bilgisayar hazır olacaktır. Bunun dışında bir gereksinmi olan katılımcılarımızın taleplerini önceden yürütme kuruluna iletmeleri rica olunur.

Sunum/Kısa Sunum sahibi katılmcılarımızın 1 gün öncesinden sunumlarını  (Örnek; TO2-2_UZEL T) şeklinde isimlendirerek muholc2014@gmail.com adresine göndermeleri rica olunur.

Her bir bildirinin sunulabilmesi için yazarlardan en az birisinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt ücreti 100 TL olup, önlisans ve lisans öğrencileri için (belgelendirmek kaydıyla) ücretsizdir. Kayıt yaptıran katılımcılarımız; sempozyum çantası ve hatıraları, sempozyum CD'si, Gala Yemeği, sempozyum süresince öğle ve akşam yemekleri, çay-kahve ikramları, ara ikramlar ile Merzifon Havaalanından ulaşım ve konferans yerine şehir içinden ulaşım imkanlarından ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Kayıt Bilgileri

Banka/Şube : Halk Bankası Demirtepe Şubesi
IBAN No       : TR060001200938900016000047

Alıcı Adı        : Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası

Açıklama      : 7. Ulusal Mühendislik Ölçmeleri Katılım Ücreti

Önemli not: Lütfen ödemenize ait banka dekontunu faks, posta, kargo veya e-posta ile Sempozyum Sekretaryasına ulaştırınız.

SEMPOZYUM PROGRAMI

 

Sponsorlarımız